Combi Logo

Ekspresy

Co oferujemy?

Ekspresy Astoria

Od kilku lat zajmujemy się doradztwem, serwisem i sprzedażą profesjonalnych ekspresów do kawy firmy Astoria MCE. Zaufali nam dystrybutorzy i klienci w szeroko pojętym kanale HoReCa. Systemy zastosowane w naszych maszynach stawiają firmę Astoria jako lidera na świecie, w produkcji maszyn energooszczędnych i inteligentnych. Dzięki ciągłemu rozwojowi i wiedzy na temat kawy, współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku, w temacie tradycyjnych kolbowych i super – automatycznych ekspresów marki ASTORIA.

Produkty

Ekspresy kolbowe

W naszej ofercie dostępne są ekspresy kolbowe włoskiej marki Astoria. Są to jedne z najbardziej docenianych sprzętów tego typu na świecie. Niejednokrotnie to właśnie na tych ekspresach odbywały się Mistrzostwa Świata baristów
 
 

Zobacz szczegóły

Akcesoria baristy

Aby przygotować idealny napój kawowy niezbędne są akcesoria baristyczne. Dotyczy to zarówno profesjonalistów zawodowo zajmujących się przygotowywaniem wyśmienitej kawy, jak również amatorów, parzących małą czarną w domu. Tamper, dzbanek do spieniania mleka, odbijak na fusy, termometr do spieniania mleka..to wszystko można znaleźć w ofercie Combi.

Zobacz szczegóły

Szkolenia

W Polsce coraz szybciej rozwija się rynek kawowy i rośnie moda na spożywanie tego napoju. Z każdym dniem powstaje coraz więcej lokali serwujących „małą czarną”, a co za tym idzie wzrasta zapotrzebowanie na wykwalifikowany personel, dobrze poruszający się w świecie kawy.

Niestety w wielu lokalach espresso i napoje na jego bazie podawane są niepoprawnie. Najczęściej jest to związane z niewłaściwie dobranym sprzętem, źle ustawionym młynkiem, nieodpowiednio przechowywaną kawą, brakiem urządzeń do uzdatniania wody, a przede wszystkim źle wykwalifikowanym personelem.

To właśnie dlatego stworzyliśmy ofertę szkoleń dla naszych klientów i osób zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności w temacie parzenia kawy na różnych poziomach zaawansowania. Szkolenia prowadzone są przez młodych, ambitnych baristów, którzy na swoim koncie mają uczestnictwo w wielu konkursach na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Szkolenia tworzone są na indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań naszym ekspertom

Przejdź do szkoleń

Masz pytania?