Dekoracja

Kawa mielona

Kawa mielona Bristot Arabica

100% arabica

Połączenie wysokiej klasy ziarna arabiki Brazylia Mogiana, Gwatemala Huehuetenango i Kolumbia Huila, tworzącej kompozycję nut owocowych o świeżym aromacie z charakterystycznym zapachem cydru. Preferowana do użytku domowego, w szczególności do ekspresów przelewowych i zaparzaczy typu french press.

Kawa mielona Bristot Espresso

Espresso

Kompozycja selekcjonowanej arabiki z najwyżej części regionu Mogiana, dojrzewająca w ciągłym słońcu Brazylii, oraz indyjkiej arabiki, poprzez dłuższy proces palenia uzyskują bardzo intensywne nuty aromatyczno smakowe, dodatkowo złamane najwyższej klasy Indyjską Robustą o orzechowo – czekoladowym posmaku. Preferowana do użytku domowego, w szczególności do małych ekspresów ciśnieniowych – kolbowych.

Kawa mielona Bristot Moka

Moca

Odpowiednio wyselekcjonowana mieszanka arabiki Brazylia Cerrado i Santos wraz z indyjską robustą, palona ze staranną dokładnością aby uzyskać kawę o intensywnym aromacie i słodkim smaku z przyjemną nutą korzenną, w towarzystwie nuty z gorzkiej czekolady. Preferowana do użytku domowego, w szczególności do zaparzaczy typu french press i moca.