Dekoracja

Kawa ziarnista

Kawa ziarnista Bristot Tiziano

Tiziano

85% Arabica | 15% Robusta

Bristot Tiziano to najlepsza mieszanka palarnii Procaffe. Mieszanka ta jest idealna zarówno do przygotowania espresso, jak i kaw mlecznych. Charakteryzuje się idealnym balansem kwaskowości, goryczki z nutą słodyczy, oraz pełnym body. Rekomendowana przez Mistrza Polski baristów Rafała Adamka.

Kawa ziarnista Bristot Sublime

Sublime

100% Arabica

Jest to kompozycja najwyższej jakości ziaren Arabiki zebranych z wyselekcjonowanych plantacji Środkowej Ameryki. Mieszanka ta dedykowana jest dla smakoszy ceniących intensywny smak cytrusów z wyczuwalnymi nutami kwiatowo - owocowymi.

Kawa ziarnista Bristot Rainforest

Rainforest

90% Arabica | 10% Robusta

Kawa stworzona zgodnie z zasadami Rainforest Alliance Certified. Oznacza to, że podczas produkcji tej mieszanki przestrzegano zasad chroniących środowisko naturalne oraz przestrzegano praw pracownika. Kraj pochodzenia Arabika : Brazylia, Środkowa Ameryka; Robusta : Indie. Z blendu otrzymamy espresso z aromatem świeżych kwiatów, cytrusów oraz wanilii.

Kawa ziarnista Bristot Speciale

Speciale

70% Arabica | 30% Robusta

Jest to kompozycja ziaren charakteryzująca się pełnym body, delikatnym aromatem mandarynek i dominującym smakiem gorzkiej czekolady. Idealna dla miłośników prawdziwego włoskiego espresso.

Ze względu na intensywność smaku, doskonale komponuje się z kawami mlecznymi.

Kawa ziarnista Bristot Speciale

Buongusto

60% Arabica | 40% Robusta

Bristot Buongusto, to blend idealnie nadający się do wszystkich ekspresów automatycznych.

Odpowiednia proporcja Arabiki i Robusty sprawia, że jest to kawa o intesywnym smaku czekolady i pełnym body.

Pobierz cennik