Kawa

Bristot Coffee

Wyśmienita włoska kawa dostępna w formie kilku mieszanek kawowych

Marka kawy jest rozpoznawalna na całym świecie dzięki tradycji starannego selekcjonowania ziaren oraz sposobu palenia kawy.

Tradycja w połączeniu z nowoczesnymi technologiami nadają kawie niesamowity aromat. Bristot używa najlepszych przepisów do mieszania swojej kawy bazując na wyselekcjonowanym ziarnie arabiki z najlepszą robustą.

Dzięki rodzinnej tradycji wraz z nowoczesnym utrzymaniem jakości i starannym dbaniem o produkt marka Bristot plasuje się na szczycie firm wypalających kawę we Włoszech.

kawa ziarnista

kawa mielona

kawa ziarnista w puszce

Kawa ziarnista

Kawa Bristot TIZIANO 1919

TIZIANO 1919

95% Arabica | 5% Robusta

Bristot oferuje innowacyjną metodę pakowania, która poprawia jakość kawy. Mieszanka bezpośrednio po wypaleniu zostaje zapakowana w puszkę. Ten proces pozwala przez miesiące utrzymywać stałą jakość i aromat, a oleje w kawie stają się dzięki temu bogatsze w zapach. Rezultatem jest bogate espresso o pełnej kwasowości z nutami kakao i cytrusów.

Więcej - pdf (ENG)

TIZIANO 1919 – 2 kg

TIZIANO

85% Arabica | 15% Robusta

Bristot Tiziano to najlepsza mieszanka palarni Procaffe. Mieszanka ta jest idealna zarówno do przygotowania espresso, jak i kaw mlecznych. Charakteryzuje się idealnym balansem kwaskowatości, goryczki z nutą słodyczy, oraz pełnym body. Rekomendowana przez Mistrza Polski baristów Rafała Adamka.

TIZIANO – 1 kg

Kawa Bristot 100% BIO

100% BIO

90% Arabica | 10% Robusta

Kawa organiczna to mieszanka idealna dla osób, któreprowadzą zdrowy i naturalny styl życia. Certyfikacja organiczna BIO 100% gwarantuje, że kawa ta jest uprawiana bez użycia nawozów sztucznych i chemicznych środków owadobójczych, co zapobiega zanieczyszczeniu gleby, wody i powietrza.

Więcej - pdf (ENG)

100% BIO – 1 kg

Kawa Bristot SUBLIME

SUBLIME

100% Arabica

Jest to kompozycja najwyższej jakości ziaren Arabiki zebranych z wyselekcjonowanychplantacji Środkowej Ameryki. Mieszanka ta dedykowana jest dla smakoszy ceniących intensywny smak cytrusów z wyczuwalnyminutami kwiatowo-owocowymi.

Więcej - pdf (ENG)

SUBLIME – 1 kg

Kawa Bristot RAINFOREST

RAINFOREST

90% Arabica | 10% Robusta

Kawa stworzona zgodnie z zasadami Rainforest Alliance Certified. Oznacza to, że podczas produkcji tej mieszanki przestrzegano zasad chroniących środowisko naturalne oraz przestrzegano praw pracownika. Z blendu otrzymamy espresso z aromatem świeżych kwiatów cytrusów oraz wanilii.

Więcej - pdf (ENG)

RAINFOREST – 1 kg

Kawa Bristot SPECIALE

SPECIALE

70% Arabica | 30%

Robusta Jest to kompozycja ziaren charakteryzujących się pełnym body, delikatnym smakiem gorzkiej czekolady. Idealna dla miłośników przwdziwego włoskiego espresso. Ze względu na intensywność smaku, doskonale komponuje się z kawami mlecznymi.

Więcej - pdf (ENG)

SPECIALE – 1 kg

Kawa Bristot BUONGUSTO

BUONGUSTO

60% Arabica | 40% Robusta

Bristot Buongusto, to blend idealnie nadający się do wszystkich ekspresów automatycznych. Odpowiednia proporcja Arabiki i Robusty sprawia, że jest to kawa o intesywnym smaku czekolady i pełnym body.

Więcej - pdf (ENG)

BUONGUSTO – 1 kg

Kawa Bristot ESPRESSO

ESPRESSO

50% Arabica | 50% Robusta

Espresso to mieszanka najlepszych ziaren brazylijskich „płukanych” Arabik i starannie wyselekcjonowanych odmian Robusty. To kawao mocnym smaku i delikatnym czekoladowym posmaku, o niskiej kwasowości i wspaniałym, owocowym aromacie.

ESPRESSO – 1 kg

Kawa Bristot CLASSICO

CLASSICO

60% Arabica | 40% Robusta

Klasyczny smak wyjątkowej kawy palonej przy zachowaniu tradycji włoskiej. Bristot Classico jest zastrzeżoną mieszanką ziaren stworzoną dla tych, którzy pragną pić kawę o silnym aromacie i intensywnym smaku.

CLASSICO – 1 kg

Kawa mielona

Kawa Bristot 100% BIO 200G

100% BIO 200G

90% Arabica | 10% Robusta

Kawa organiczna to mieszanka idealna dla osób, które prowadzą zdrowy i naturalny styl życia. Certyfikacja organiczna BIO 100% gwarantuje, że kawa ta jest uprawiana bez użycia nawozów sztucznych i chemicznych środków owadobójczych, co zapobiega zanieczyszczeniu gleby, wody i powietrza.

100% BIO – 200 g

Kawa Bristot ARABICA 100% 250G

ARABICA 100% 250G

100% Arabica

Połączenie wysokiej klasy ziarna arabiki Brazylia Mogiana, Gwatemala Huehuetenango i Kolumbia Huila, tworzącej kompozycję nut owocowych o świeżym aromacie z charakterystycznym zapachem cydru. Preferowana do użytku domowego, w szczególności do ekspresów przelewowych i zaparzaczy typu french press.

ARABICA 100% – 250 g

Kawa Bristot ESPRESSO 250G

ESPRESSO 250G

100% Arabica

Połączenie wysokiej klasy ziarna arabiki Brazylia Mogiana, Gwatemala Huehuetenango i Kolumbia Huila, tworzącej kompozycję nut owocowych o świeżym aromacie z charakterystycznym zapachem cydru. Preferowana do użytku domowego, w szczególności do ekspresów przelewowych i zaparzaczy typu french press.

ESPRESSO – 250 g

Kawa Bristot MOKA ORO 250G

MOKA ORO 250G

Odpowiednio wyselekcjonowana mieszanka arabiki Brazylia Cerrado i Santos wraz z indyjską robustą, palona ze staranną dokładnością, aby uzyskać kawę o intensywnym aromacie i słodkim smaku z przyjemną nutą korzenną, w towarzystwie nuty z gorzkiej czekolady. Preferowana do użytku domowego, w szczególności do zaparzaczy typu french press i moca.

MOKA ORO – 250 g

Kawa ziarnista w puszkach

Kawa Bristot Bristot Grand Cru Indie

Bristot Grand Cru Indie

Indyjska kawa Mysore "Plantation A" pochodzi z regionu Karnataka w południowo-zachodnich Indiach i rośnie na wysokości 1200-1300 metrów nad poziomem morza. "Plantacja A" odnosi się do najwyższej jakości kawy Indii przetwarzanej na mokro. Ta pełnowartościowa kawa oferuje aromat kadzideł i indyjskich przypraw o słodkim i delikatnym smaku czekolady.

Bristot Grand Cru Indie – 250 g

Bristot Grand Cru Rainforest

Bristot Grand Cru Rainforest

100% Arabica Rainforest, to idealna równowaga natury, etyczne przyjemności moralne i zmysłowe. Farmy Rainforest Alliance Certified ™ są zgodne z kompleksowymi normami ochrony zasobów naturalnych i poszanowania praw pracowniczych. Kawa ta, charakteryzuje się dobrym body, z orzechowo-owocowym aromatem z nutą czekolady.

Bristot Grand Cru Rainforest – 250 g

Kawa Bristot Grand Cru Brazylia

Bristot Grand Cru Brazylia

Alta Mogiana jest jednym z najbardziej tradycyjnych regionów kawowych w Brazylii i jest znana na całym świecie z produkcji doskonałej jakości kawy, wyjątkowej pod względem równowagi słodyczy i kwasowością. Jest to kawa o dobrym body, która oferuje delikatną nutę orzechów laskowych i czekolady.

Bristot Grand Cru Brazylia – 250 g

Kawa Bristot Grand Cru Gwatemala

Bristot Grand Cru Gwatemala

Gwatemalska kawa Huehuetenango jest jedną z najlepszych arabik Ameryki Środkowej, z krainy potomków Majów i pasji rolników uprawianych na bogatej glebie wulkanicznej. Jest to kawa o dobrym body, charakteryzująca się aromatem czekolady i przypraw. Ta kawa oferuje bukiet kwiatowych zapachów, które łączą się w delikatny aromat pomarańczowych kwiatów.

Bristot Grand Cru Gwatemala – 250 g

Bristot Grand Cru Santo Domingo

Bristot Grand Cru Santo Domingo

Barahona AA jest powszechnie uznawana za kawę premium z najlepszych gatunków Dominikany, ponieważ ciepły klimat oceaniczny jest unikalny dla tych uprawy kawy. Ziarna kawy mają charakterystyczny smak dzięki glebom wapiennym i granitowym. Jest to kremowa kawa z pełnym body, która oferuje aromat kakao i tytoniu z nutą orzechów i migdałów.

Bristot Grand Cru Santo Domingo – 250 g

Bristot Grand Cru Etiopia

Bristot Grand Cru Etiopia

Położona na wysokości około 1900 metrów nad poziomem morza między sawanną a jeziorem, bogata wulkaniczna gleba regionu Sidamo jest idealna do uprawy kawy. Kawa ta jest ręcznie zbierana i przetwarzana w tradycyjnym procesie mokrym, a następnie suszona na stołach z dnem z siatki. Jest to kawa o bogatym i pełnym body, charakteryzująca się intensywnym kwiatowym aromatem jaśminu o zapachu cytryny, bergamotki i nutami przypraw.

Bristot Grand Cru Etiopia – 250 g

Zapytaj o ofertę i rabaty?