Combi Logo

Syropy Monin

Co oferujemy?

Syropy Monin

Francuska firma MONIN jest czołowym producentem produktów klasy Premium. W swojej ofercie posiada ponad 150 smaków: syropów, syropów bezcukrowych, koncentratów, puree owocowych, baz koktajlowych, sosów deserowych oraz likierów alkoholowych.

MONIN to marka z ponad 100 letnią historią, tradycją i doświadczeniem. MONIN to najwyższa jakość i rodzinny charakter firmy, której produkty są dostępne w 144 krajach na całym świecie. Firma MONIN inspiruje baristów i barmanów od Azji aż po Stany Zjednoczone promując kreatywność oraz wszechstronność w wykorzystywaniu smaków sygnowanych logiem MONIN.

Produkty

Syropy

Wybór spośród 150 smaków daje ogromne możliwości kompozycji wyjątkowych koktajli i napojów na bazie kawy. W ofercie znajdują się syropy do kawy i syropy do koktajli. Pojemność: 0,7 l. Dostępne wszystkie smaki.

Sosy

Niesamowicie kremowy, gładki, o idealnie jedwabistej, zbilansowanej konsystencji. Sosy Monin mogą być stosowane na przykład do kaw, deserów, lodów, owoców. Pojemność opakowania: 1,89 l Dostępne wszystkie smaki.

Puree

Puree znajdują zastosowanie do koktajli, smoothies, drinków bezalkoholowych, herbat mrożonych, napoji gazowanych, kulinariach. Skoncentrowany smak i łatwa apliakacja. Pojemność: 1 l Dostępne wszystkie smaki.

Szkolenia

Jesteśmy certyfikowanym studiem MONIN, w którym odbywają się szkolenia Master MONIN przeznaczone dla naszych klientów i osób które na co dzień mają kontakt z produktami MONIN. Podczas szkolenia można zapoznać się z całym asortymentem produktów MONIN, uzyskać wiedzę z zakresu miksologii i nowych rozwiązań MONIN.

Celem szkolenia jest ukazanie szerokich możliwości kompozycji z użyciem produktów MONIN poprzez zaprezentowanie technik ich wykorzystania i różnorodnych receptur. Oprócz profesjonalnej prezentacji ważną częścią szkolenia są warsztaty podczas których uczestnicy mają szansę w praktyce zastosować swoją wiedzę za barem. Na zakończenie przeprowadzany jest test z wiedzy nabytej podczas szkolenia oraz wręczenie certyfikatów Master MONIN. Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów i najbliższych terminów szkoleń.

Masz pytania?