Combi Logo

Urządzenia gastronomiczne

Co oferujemy?

Realizujemy wszystkie fazy inwestycji:

1

Wsparcie koncepcyjne

Masz pomysł na restaurację, kawiarnię? Nie masz doświadczenia w tej branży? chciałbyś dowiedzieć się jakie rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze? Nie wahaj się, nasza wykwalifikowana kadra chętnie odpowie na wszystkie twoje pytania dotyczące profesjonalnych urządzeń gastronomicznych i pomoże Ci wybrać, które dla twojego projektu będą najodpowiedniejsze pod względem funkcji i ceny.

2

Projektowanie

Stworzymy dla was projekty technologiczne kuchni z uwzględnieniem obowiązujących przepisów sanitarnych, budowlanych, BPH, HACCP. Projekty są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów oraz profilu prowadzonej działalności. Oferujemy również uzgodnienia z nadzorem higieniczno-sanitarnym i dozorem technicznym.

3

Wyposażenie

Zapewnimy wam pełną linię technologiczną wyposażenia w profesjonalny sprzęt gastronomiczny. W naszej ofercie znajdziecie wszystko od systemów magazynowania poprzez urządzenia grzewcze, chłodnicze, linie wydawcze, bufety, a także sprzęt do zmywania.

4

Serwis

Posiadamy sieć współpracujących z nami serwisów w większych miastach w Polsce takich jak: Białystok, Bydgoszcz, Gliwice, Gdańsk, Katowice, Kraków, Kołobrzeg, Kudowa Zdrój, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Sieć stale się powiększa. [Więcej szczegółów w zakładce serwis]

Dostawcy

Dora Metal
Kromet
Rational
Electrolux
Gico
Alva.
Orion
Frima

Nasze realizacja

Masz pytania?