ekspres do kawy

EKSPRESY KOLBOWE ASTORIA

Od 25 lat zajmujemy się doradztwem, serwisem i sprzedażą profesjonalnych ekspresów do kawy firmy ASTORIA. Zaufali nam dystrybutorzy i klienci w szeroko pojętym kanale HoReCa. Systemy zastosowane w naszych maszynach stawiają firmę Astoria jako lidera na świecie, w produkcji maszyn energooszczędnych i inteligentnych. Dzięki ciągłemu rozwojowi i wiedzy na temat kawy, współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku, w temacie tradycyjnych kolbowych i super – automatycznych ekspresów marki ASTORIA.

Logo astoria payoff bianco

Jaki rodzaj ekspresu Cię interesuje?

Skontaktuj się z naszym ekspertem

 

 

6 + 3 =

Logo astoria payoff
kolbowy ekspres

Ekspresy kolbowe w ofercie Combi Co

W naszej ofercie dostępne są ekspresy kolbowe włoskiej marki Astoria. Są to jedne z najbardziej docenianych sprzętów tego typu na świecie. Niejednokrotnie to właśnie na tych ekspresach odbywały się Mistrzostwa Świata Baristów.

storm 4000 1 1

Storm 4000

plus4you 1

Plus4You

sabrina 1 1

Sabrina

forma 2

Forma

start 1 2

Start

greta 5

Greta

Najlepszy wśród ekspresów – Astoria STORM

Storm 4000

Astoria STORM obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych ekspresów dostępnych na rynku, pracują na nim sławy światowej sceny baristów jak Coleb Cho, Michalis Dimitrakopoulos, Arnon Thitiprasert. Ekspres ten jest zbudowany z nowoczesnych materiałów o najwyższej jakości.

Posiada bardzo efektowne panele dotykowe, za pomocą których można wyświetlić materiały reklamowe i spersonalizować maszynę. Na każdej z grup zamontowana jest oddzielna pompa pozwalająca na regulowanie pracy pompy w celu uzyskania założonego ciśnienia podczas parzenia espresso. Posiada unikatowy system „suchej pary”, co ułatwia pracę baristy. Systemy komunikacji takie jak Bluetooth, USB, a nawet WiFi pozwolą na indywidualną i lepszą kontrolę pracy. Wszystko to składa się na maszynę idealną, która stworzy z Twojej kawiarni wyjątkowe miejsce.

Kilka słów o marce Astoria

Astoria CMA Group powstała w 1969 roku we Włoszech. Przez ponad 50 lat firma pracowała nad umocnieniem marki na rozbudowanym rynku ekspresów do kawy. Dziś Astoria jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek kawowych na świecie. Posiada bardzo zaawansowane ekspresy ciśnieniowe do kawy jak np. Plus4You, Sabrina, czy Ferrari wśród ekspresów Storm oraz propozycje domowe, dostosowane do małej kawiarenki czy punktu gastronomicznego. Ekspresy Astoria często biorą udział w wszelakich mistrzostwach kawowych na stopniu międzynarodowym.

Astoria mimo swojej zaledwie 50-letniej historii mocno zaznaczyła swoje miejsce wśród producentów ekspresów do kawy. Główne motto od czasu powstania brzmi „Astoria Think Espresso” . Marka postawiła za cel stworzenie perfekcyjnego espresso przy pomocy swoich włoskich maszyn. I właśnie tę ideę rozpowszechnia na całym świecie już od kilkudziesięciu lat. Bo mimo tego, że każde ziarno ma swoją własną historię to wszystkie one łączą się w filiżance idealnie zbalansowanego espresso.

Ekspresy do kawy – co jest ważne?

Jako Combi serdecznie rekomendujemy pozostanie w stałym kontakcie  z przedstawicielami naszej firmy po zakupie sprzętu u nas ale nie tylko. W Combi posiadamy oczywiście dział kawy, dział sprzedaży ale również serwis urządzeń gastronomicznych, który prężnie działa na terenie całego kraju. Nasza wykwalifikowana kadra serwisantów specjalizuje się w naprawach ekspresów kolbowych, automatycznych czy na kapsułki. Znamy się na specjalistycznym czyszczeniu maszyn, odkamienianiu, wymienianiu części czy chociażby szukaniu opłacalnych zamienników. Warto wspomnieć o tym, że wyposażenie Twojego lokalu NIE MUSI być zakupione u nas, abyśmy udzielili niezbędnej pomocy.

Pamiętaj o tym, że warto zapobiegać niż leczyć- jeśli zaobserwujesz nietypowe działanie ekspresu do kawy lub młynka do kawy koniecznie skontaktuj się z naszym kierownikiem serwisu – Beatą Bozowską. Szybko i sprawnie doradzimy, jakie kroki podjąć aby usprawnić działanie swojego sprzętu. Bardzo często, jesteśmy w stanie pomóc Państwu podczas konsultacji telefonicznej.

Sprawdź nasze możliwości!

serwis urzadzen 4 3

Serwis Gastronomiczny

Serwis urządzeń gastronomicznych oferuje naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, montaż, szkolenia z obsługi urządzeń zakupionych u nas.

wyposazenie gastronomiczne 4 3

Wyposażenie Gastronomi

Od lat współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi oraz topowymi producentami sprzętów i profesjonalnych mebli gastronomicznych.

oferta projektowa 4 3

Oferta Projektowa

Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt lokalu z uwzględnieniem obowiązujących przepisów, w tym także projekt aranżacji wnętrz z wizualizacjami.