Serwis urządzeń
gastronomicznych

Zadbaj o swój sprzęt już dziś! Zrób to z nami!

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

  • Montaż po zakupie i uruchomienie urządzeń gastronomicznych.
  • Szkolenie personelu z obsługi urządzeń.
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  • Okresowe przeglądy serwisowe.
  • Kompleksowe naprawy.
  • Części zamienne do sprzedawanych urządzeń.
  • Możliwość podpisania umowy serwisowej.
  • Optymalny czas oczekiwania na naprawę.

 Serwis obejmuje także doradztwo techniczne.

Zobacz jakie to proste

Czasem, naprawa urządzeń gastronomicznych bywa czasochłonna, ale może zdarzyć się tak, że konsultacja telefoniczna w pełni rozwiąże dany problem. Zanim zamówią Państwo serwisanta, zalecamy skontaktować się z nami telefonicznie w celu szybkiej oceny danej sytuacji. Tym sposobem jesteśmy w stanie błyskawicznie ocenić, czy potrzebują Państwo interwencji na miejscu, czy z naszą pomocą uda się rozwiązać usterkę.

Pragniemy dostarczyć Państwu komfort w postaci stałej opieki serwisowej gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Wszystkie lokale, które są pod naszymi skrzydłami mogą pochwalić się nieustannym działaniem, zachowując ciągłość pracy.

Serwis ekspresów do kawy – ważny element każdej kawiarni i restauracji.

Oprócz standardowych urządzeń gastronomicznych właściciele kawiarni i restauracji muszą pamiętać o serwisie ekspresów do kawy. Na wyśmienitą kawę w lokalu składa się wiele czynników takich jak: świeże ziarno, odpowiednio filtrowana woda, czystość i sprawność ekspresu, odpowiednio skalibrowany młynek z wymienionymi żarnami.

Cykliczne sprawdzanie sprawności wszystkich elementów jest kluczowe. Zalecamy natychmiastowy kontakt z nami jeśli zauważą Państwo spadek jakości kawy w swoim lokalu. Może to mieć związek z wieloma zależnościami: problemem z wodą, nieodpowiednim ustawieniem młynka, awarią ekspresu itd. Konsultacja telefoniczna to pierwszy krok jaki warto wykonać. Nasi specjaliści określą stopień zaawansowania problemu i w optymalnym dla Państwa udzielą pomocy serwisowej.

Profesjonalny oraz doświadczony dział serwisu to niezwykle istotna część działalności, pozwalająca na utrzymacie długofalowych relacji z klientami. 25-letnie doświadczenie oraz dobrze wyposażony magazyn części pozwala nam na usługi najwyższej jakości, z optymalnym terminem realizacji i wysoką skutecznością działań. Naprawa urządzeń gastronomicznych to nieunikniony element prowadzenia działalności gastronomicznej, dlatego naszą ofertę serwisową zbudowaliśmy na bazie wieloletnich doświadczeń oraz obserwacji potrzeb i problemów klientów.

W Combi Co zawsze stawiamy na jakość. Podczas napraw i serwisów Państwa urządzeń, nasi serwisanci używają części oryginalnych oraz wysokiej klasy zamienników. Zależy nam, aby zminimalizować ryzyko kolejnych uszkodzeń i awarii, dlatego dobrej jakości części to podstawa naszej pracy. Dzięki temu wydłużamy życie Państwa urządzeń gastronomicznych.

Oprócz tego, wiemy jak ważny jest czas. Oferujemy serwis oraz naprawy u Państwa w lokalu, dzięki czemu zyskujemy go bardzo dużo. Co więcej, jeśli uznamy, że naprawa danego sprzętu  będzie czasochłonna, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu urządzenie zastępcze.

Skontaktuj się!

Beata Bozowska

Kierownik serwisu

 602 843 466

 serwis@combi.com.pl

Jerzy Pluta

Serwis

 600 340 472

jpluta@combi.com.pl

Kamil Kancelista

Serwis

 500 087 842

kkancelista@combi.com.pl

Mateusz Kobryś

Serwis

887 733 010

mkobrys@combi.com.pl

Sprawdź nasze możliwości!

Oferta Projektowa

Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt lokalu z uwzględnieniem obowiązujących przepisów, w tym także projekt aranżacji wnętrz z wizualizacjami.

Wyposażenie Gastronomi

Od lat współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi oraz topowymi producentami sprzętów i profesjonalnych mebli gastronomicznych.

Ekspresy Astoria

Profesjonalne doradztwo i sprzedaż ekspresów do kawy renowanej marki Astoria, młynków Fiorenzato oraz wszelakich akcesoriów baristy.