Wyposażenie lokalu

Profesjonalizm ze smakiem!

W pełni wyposażymy Twój lokal gastronomiczny

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie działalności w branży gastronomicznej czy cateringowej, niezależnie od tego czy jest to restauracja, kawiarnia, bar, pub, sala bankietowa czy food truck to skomplikowane i duże przedsięwzięcie.

Urządzenia gastronomiczne, a w zasadzie ich odpowiednia selekcja to kluczowy element początkowej fazy projektu. Prawdą jest, że wybór wszystkich pasujących do siebie części nie jest łatwy, dlatego współpraca z doświadczonymi specjalistami jest niezwykle istotna. Jesteśmy dumni z tego, że posiadamy 25 letnie doświadczenie w branży. Wiemy, jak kompleksowo podejść do różnych tematów, a  jest to wynik pracy z setkami klientów.

Kompleksowe wyposażenie gastronomii

Każdy szczegół wyposażenia lokalu może mieć wpływ na jego funkcjonowanie, dlatego tak samo dużo uwagi poświęcamy klientowi przychodzącemu do nas tylko po zestaw łyżeczek co temu wyrażającemu chęć zakupu dużego pieca konwekcyjnego czy też kompleksowego wyposażenia całego lokalu zgodnie z projektem technologicznym.

Pamiętaj, że dobrze zaplanowana produkcja odbije się na długofalowym funkcjonowaniu restauracji.

Wyposażenie lokalu w odpowiednie urządzenia gastronomiczne powinno opierać się na wytycznych dotyczących typu miejsca jakie chcemy wspólnie otwierać. Wiemy jaki sprzęt zaproponować do nowo otwartej lodziarni, a jaki do dużej, bazującej na własnej produkcji restauracji. Pomożemy także dopasować najbardziej optymalny sprzęt do funkcjonującej już gastronomii.

Decydując się na skorzystanie z naszej szerokiej oferty mogą być Państwo pewni, że znajdują się w najlepszych rękach. Nasze działania charakteryzuje kompleksowość– niezależnie od tego, czy interesuje Państwa całe wyposażenie gastronomiczne, porcelana, noże, duże blaty ze stali nierdzewnej, systemy chłodnicze czy ekspresy, nasi specjaliści są w stanie pomóc w doborze każdego sprzętu.

Kolejnym ważnym dla nas aspektem jest praca z wiodącymi producentami sprzętu gastronomicznego w Polsce i na świecie. Dzięki temu, po pierwsze możemy być pewni jakości naszych usług proponując Państwu najlepsze rozwiązania, a po drugie nasi klienci mogą zainwestować w urządzenia, które będą służyć przez lata.

„Sprawnie funkcjonująca kuchnia jest sercem każdej restauracji.”

Zapraszamy na indywidualną konsultację i doradztwo w zakresie wyposażenia gastronomii, gdzie dopasujemy wszystkie rozwiązania do Twoich potrzeb.

Mieczysław Szerląg-Kierownik Sprzedaży

Tel. +48 604 206 952

mszerlag@combi.com.pl

Agnieszka Chachlowska – Doradca ds. gastronomii

Tel. +48 600 309 402

achachlowska@combi.com.pl

 

 

Mirosław Molka-Doradca ds. Gastronomii

Tel. +48 501 869 328

mmolka@combi.com.pl

Sprawdź Nasze Możliwości!

Serwis Gastronomiczny

Serwis urządzeń gastronomicznych oferuje naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, montaż, szkolenia z obsługi urządzeń zakupionych u nas.

Ekspresy Astoria

Profesjonalne doradztwo i sprzedaż ekspresów do kawy renowanej marki Astoria, młynków Fiorenzato oraz wszelakich akcesoriów baristy.

Oferta Projektowa

Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt lokalu z uwzględnieniem obowiązujących przepisów, w tym także projekt aranżacji wnętrz z wizualizacjami.