Combi Logo

Kawa  

Co oferujemy

Bristot Coffee

Wyśmienita włoska kawa dostępna w formie kilku mieszanek kawowych.

Bristot Galeria #2

Bristot to wyśmienita włoska kawa dostępna w formie wielu mieszanek kawowych. Marka kawy jest rozpoznawalna na całym świecie dzięki tradycji starannego selekcjonowania ziaren oraz sposobu palenia kawy. Tradycja w połączeniu z nowoczesnymi technologiami nadają kawie niesamowity aromat. Bristot używa najlepszych przepisów do mieszania swojej kawy bazując na wyselekcjonowanym ziarnie arabiki z najlepszą robustą. Dzięki rodzinnej tradycji wraz z nowoczesnym utrzymaniem jakości i starannym dbaniem o produkt marka Bristot plasuje się na szczycie firm wypalających kawę we Włoszech.

Produkty

Kawa 

Kawa Bristot jest wyparzana we Włoszech od 1919 roku, przez prawie sto lat sukcesywnie zdobywała coraz więcej fanów na całym świecie by stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku. W ofercie można znaleźć kawę dostępną w różnego rodzaju mieszankach, które na pewno zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających kawoszy.

Zobacz produkty

Dodatki do kawy

W ofercie znajdują się dodatki do kawy marki Bristot. Produkty zostały stworzone tak, aby pasowały do charakteru kawy. Filiżanki, pojemniki na serwetki czy markowy cukier będą idealnym dopełnieniem do kawy Bristot.
 
 

Zobacz produkty

Szkolenia

W Polsce coraz szybciej rozwija się rynek kawowy i rośnie moda na spożywanie tego napoju. Z każdym dniem powstaje coraz więcej lokali serwujących „małą czarną”, a co za tym idzie wzrasta zapotrzebowanie na wykwalifikowany personel, dobrze poruszający się w świecie kawy.

Niestety w wielu lokalach espresso i napoje na jego bazie podawane są niepoprawnie. Najczęściej jest to związane z niewłaściwie dobranym sprzętem, źle ustawionym młynkiem, nieodpowiednio przechowywaną kawą, brakiem urządzeń do uzdatniania wody, a przede wszystkim źle wykwalifikowanym personelem.

To właśnie dlatego stworzyliśmy ofertę szkoleń dla naszych klientów i osób zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności w temacie parzenia kawy na różnych poziomach zaawansowania. Szkolenia prowadzone są przez młodych, ambitnych baristów, którzy na swoim koncie mają uczestnictwo w wielu konkursach na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Szkolenia tworzone są na indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań naszym ekspertom

Przejdź do szkoleń

Masz pytania?