Serwis urządzeń

Zadbaj o swój sprzęt już dziś. Zrób to z nami!

serwis

Serwis urządzeń gastromicznych - zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Oferujemy montaż po zakupie i poprawne uruchomienie urządzeń gastronomicznych przez naszych wykwalifikowanych serwisantów. Szkolenie personelu z obsługi urządzeń. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Okresowe przeglądy serwisowe. Kompleksowe naprawy. Części zamienne do sprzedawanych urządzeń. Możliwość podpisania umowy serwisowej. Optymalny czas oczekiwania na naprawę.

Serwis obejmuje także doradztwo techniczne.

Zobacz jakie to proste!

serwis urządzeń gastronomicznych gliwice

Serwis ekspresów do kawy, młynków, urządzeń chłodniczych i wiele więcej

Czasem, naprawa urządzeń gastronomicznych bywa czasochłonna, ale może zdarzyć się tak, że konsultacja telefoniczna w pełni rozwiąże dany problem. Zanim zamówią Państwo serwisanta, zalecamy skontaktować się z nami telefonicznie w celu szybkiej oceny danej sytuacji. Tym sposobem jesteśmy w stanie błyskawicznie ocenić, czy potrzebują Państwo interwencji na miejscu, czy z naszą pomocą uda się rozwiązać usterkę.

Pragniemy dostarczyć Państwu komfort w postaci stałej opieki serwisowej gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Wszystkie lokale, które są pod naszymi skrzydłami mogą pochwalić się nieustannym działaniem, zachowując ciągłość pracy.

Serwis ekspresów do kawy – ważny element każdej kawiarni i restauracji.

Oprócz standardowych urządzeń gastronomicznych właściciele kawiarni i restauracji muszą pamiętać o serwisie ekspresów do kawy. Na wyśmienitą kawę w lokalu składa się wiele czynników takich jak: świeże ziarno, odpowiednio filtrowana woda, czystość i sprawność ekspresu, odpowiednio skalibrowany młynek z wymienionymi żarnami.

Cykliczne sprawdzanie sprawności wszystkich elementów jest kluczowe.

Zalecamy natychmiastowy kontakt z nami jeśli zauważą Państwo spadek jakości kawy w swoim lokalu. Może to mieć związek z wieloma zależnościami: problemem z wodą, nieodpowiednim ustawieniem młynka, awarią ekspresu itd. Konsultacja telefoniczna to pierwszy krok jaki warto wykonać. Nasi specjaliści określą stopień zaawansowania problemu i w optymalnym dla Państwa udzielą pomocy serwisowej. Naprawiamy różne ekspresy do kawy, a specjalizujemy się we włoskich maszynach marki Astoria.

Serwis urządzeń gastronomicznych

Combi Co Gliwice

Profesjonalny oraz doświadczony serwis urządzeń gastronomicznych to niezwykle istotna część naszej działalności, pozwalająca na utrzymacie długofalowych relacji z klientami. Ponad 25-letnie doświadczenie oraz dobrze wyposażony magazyn części pozwala nam na usługi najwyższej jakości, z optymalnym terminem realizacji i wysoką skutecznością działań.

Naprawa urządzeń gastronomicznych to nieunikniony element prowadzenia działalności gastronomicznej, dlatego naszą ofertę serwisową zbudowaliśmy na bazie wieloletnich doświadczeń oraz obserwacji potrzeb i problemów klientów. Serwisujemy m.in. zmywarki, piece, kuchnie gazowe, urządzenia chłodnicze i grzewcze, ekspresy do kawy, młynki.

W Combi Co zawsze stawiamy na jakość. Podczas napraw i serwisów Państwa urządzeń, nasi serwisanci używają części oryginalnych oraz wysokiej klasy zamienników. Zależy nam, aby zminimalizować ryzyko kolejnych uszkodzeń i awarii, dlatego dobrej jakości części to podstawa naszej pracy. Dzięki temu wydłużamy życie Państwa urządzeń gastronomicznych.

Oprócz tego, wiemy jak ważny jest czas. Oferujemy serwis urządzeń oraz naprawy u Państwa w lokalu, dzięki czemu zyskujemy go bardzo dużo. Co więcej, jeśli uznamy, że naprawa danego sprzętu  będzie czasochłonna, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu urządzenie zastępcze.

Skontaktuj się z nami w sprawie serwisu

serwis ekspresów do kawy śląsk

Cennik serwisowy

Skontaktuj się!

Beata Bozowska scaled

Beata Bozowska

Kierownik serwisu

 602 843 466

 serwis@combi.com.pl

Jerzy Pluta scaled

Jerzy Pluta

Serwis

 600 340 472

jpluta@combi.com.pl

Kamil Kancelista scaled

Kamil Kancelista

Serwis

887 733 404

kkancelista@combi.com.pl

3

Mateusz Kobryś

Serwis

887 733 010

mkobrys@combi.com.pl

Sprawdź nasze możliwości!

oferta projektowa 4 3

Oferta Projektowa

Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt lokalu z uwzględnieniem obowiązujących przepisów, w tym także projekt aranżacji wnętrz z wizualizacjami.

wyposazenie gastronomiczne 4 3

Wyposażenie Gastronomi

Od lat współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi oraz topowymi producentami sprzętów i profesjonalnych mebli gastronomicznych.

astoria

Ekspresy Astoria

Profesjonalne doradztwo i sprzedaż ekspresów do kawy renowanej marki Astoria, młynków Fiorenzato oraz wszelakich akcesoriów baristy.