Logo astoria payoff

PLUS4YOU ADVANTAGE 

Połączenie najnowszej technologii z tradycyjną koncepcją ekspresu kolbowego.

 

Plus4You Advantage reprezentuje połączenie przeszłości i teraźniejszości Astorii. Reinterpretacja ikony, która łączy ergonomię i styl w praktycznym i eleganckim designie.
Idealne połączenie materiałów, funkcjonalności i estetyki spotyka się w maszynie, w której dominuje połysk i wytrzymałość stali, nadając jej ponadczasowy styl. Oferowana kombinacja kolorów nadaje liniom Plus4You Advantage nowoczesny i technologiczny wygląd, nadając mu doskonały wygląd, który pasuje do każdego miejsca.

 

astoria plus4you advantage

Astoria
Plus4You Advantage

Ergonomia to jedno ze słów kluczowych Plus4You Advantage. Zmieniony interfejs z nowymi klawiszami wyboru skoordynowanymi z pokrętłami pary oraz centralne położenie ekranu dotykowego zapewniają natychmiastowy i intuicyjny dostęp do wszystkich funkcji i parametrów urządzenia. Dbałość o potrzeby baristy dopełnia oświetlony blat roboczy ułatwiający przygotowywanie kawy i monitorowanie czystości. System szybkiego podnoszenia stojaków oznacza, że ​​możesz zmienić wysokość podniesionych głowic grupowych na wysokość standardową, zapewniając idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju dzbanka lub filiżanki.

Plus4You Advantage jest dostępny z dwoma różnymi rozwiązaniami grzewczymi – z multibojlerem i pojedynczym boljerem. Obie wersje posiadają całkowicie zmienione obwody wodne i elektryczne, oferując wydajność na najwyższym poziomie i gwarantując doskonałe rezultaty w kubku nawet w najbardziej wymagających momentach w pracy. Wersja Multi-Boiler zapewnia możliwość niezależnego zarządzania głowicami grup poprzez ustawienie różnych poziomów temperatur i czasów parzenia w zależności od rodzaju wybranego napoju, poprzez dostosowanie profili ekstrakcji. Ponadto, dzięki funkcji oszczędzania energii, maszyna może inteligentnie zarządzać przepływem pracy za pomocą automatycznego systemu wyłączania głowic grupowych, trybu nocnego i automatycznej regulacji temperatury.

Funkcje standardowe:
-2 dysze pary,

-1 wylewka wrzątku(2-3Gr),
-2 dysze pary,
-automatyczne uzupełnianie wrzątku w bojlerze,
-podświetlana klawiatura,
-kolorowy ekran dotykowy,
-białe oświetlenie ledowe paneli bocznych,
-białe oświetlenie ledowe grup,
-uchwyty filtrów Astoria,
-automatyczny program czyszczenia,
-wbudowana pompa, program do konserwacji,
-system multi bojler.

Paramtery (2 grupy):

Moc: 3.500 – 5.000 W
Napięcie: 220-240 / 380-415 V
Pojemność boilera: 9 l
Wysokość: 575 mm;
Szerokość: 565 mm;
Długość: 835 mm;
Waga netto: 84 kg;

 

 
astoria plus4you advantage
plus4you advantage

MASZ PYTANIA ODNOŚNIE TEJ MASZYNY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM EKSPERTEM

Product Manager Astoria

Bartosz Biedroń

tel. +48 600 399 079

bbiedron@combi.com.pl