Wersal restauracja

Pod Sofami

Zakres Realizacji

  • Data Realizacji: 2024
  • Klient: Fabryka mebli Wersal – Restuaracja Pod Sofami
  • Rodzaj projektu: projekt technologii kuchni i baru, kompleksowe wyposażenie kuchni i baru, instalacja ekspresu do kawy Astoria, kawa Bristot, montaż, szkolenia produktowe

Meble WERSAL to rodzinna firma, oparta na fundamentach pokoleniowych doświadczeń. Od ponad 30 lat konsekwentnie realizuje wizję tworzenia mebli, łącząc elegancję, funkcjonalność oraz najnowsze trendy z wyjątkowym wyczuciem potrzeb rynku. Produkty najwyższej jakości od wielu lat cieszą się uznaniem rosnącej grupy klientów na całym świecie. Firma ciągle doskonali swoje działania tak, aby meble sygnowane logo WERSAL powstawały w odpowiedzi na realne potrzeby użytkowników.

_____

Pod Sofami to wyjątkowa restauracja, która przeniesie Cię w magiczną podróż kulinarnej ekscytacji. Po wejściu do tego urokliwego miejsca natychmiast odczujesz wyjątkową atmosferę, jaką oferuje Pod Sofami.

Karta dań w naszej restauracji to prawdziwa podróż przez smaki świata. Kuchnia opiera się na świeżych, lokalnych składnikach, zestawianych w niezwykle kreatywny sposób przez utalentowany zespół kucharzy. Potrawy są nie tylko smaczne, ale również pięknie podane, co sprawia, że jedzenie staje się prawdziwą ucztą dla zmysłów.

griffith foods relizacja combi
image00014 scaled
griffith foods relizacja warszawa combi
image00016 scaled
griffith foods relizacja warszawa combi
image00011 scaled
griffith foods relizacja warszawa combi
image00009 scaled
griffith foods relizacja warszawa combi

Skontaktuj się z nami

logo sredno male 1

Combi Co Sp. z o.o.

ul. Daszyńskiego 198, 44-100 Gliwice

+48 32 279 49 50

info@combi.com.pl